Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Open the future

Nowa, globalna kampania marki nosząca nazwę Open the future jest wizytówką zaangażowania firmy Smurfit Kappa w rozwój klientów dzięki proaktywnemu podejściu opartemu na słuchaniu oraz nieustannemu poszukiwaniu niezwykłych korzyści, które wpływają na wybór marki przez konsumenta.

Strategia czerpie z globalnych doświadczeń firmy z dziedziny opakowań, papieru oraz zrównoważonego rozwoju, by pomóc w rozwiązywaniu faktycznych problemów w oparciu o lepszą znajomość konsumenta .

Nowa strategia koncentruje się na rozwoju odbiorców dzięki analizom zachowań konsumentów i innowacjom, odzwierciedlającym nieustanne wysiłki właścicieli marek, by wygrać ten jakże ważny Pierwszy Moment Prawdy, gdy kupujący wybierają jedną markę kosztem drugiej. W wyniku strategii powstanie program najgłębszej analizy zachowań, jakiej dokonano w branży opakowaniowej oraz nowa sieć innowacyjnych ośrodków - Experience Centre na całym świecie.

Program Open the future jest wprowadzany za pomocą nowej, dynamicznej mikrowitryny, gdzie szereg filmów pokazuje, jak klienci na całym świecie współpracują z firmą Smurfit Kappa, by stworzyć innowacyjne rozwiązania, prowadzące do komercyjnego sukcesu. Nowa mikrowitryna ma adres www.openthefuture.pl  - będą na niej umieszczane nowe informacje, którymi można będzie się dzielić, aktualizowane regularnie przez cały rok.

 

Kliknij tutaj aby odwiedzić naszą mikrostronę Open the future i zobaczyć jak nasi klienci współpracują z nami rozwijając swój biznes.