Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Sabiedrības līdzdalība

Mums ir vairāk nekā 330 ražotnes 30 valstīs, kurās mēs aktīvi atbalstām un veicinām  sabiedrības ieinteresētību un līdzdalību.

Šī mūsu sociālā atbildība, galvenokārt, tiek īstenota vietējo rūpnīcu līmenī, kur vadītājiem un darbiniekiem ir vislabākās iespējas sniegt pozitīvu ieguldījumu sabiedrības atbalstīšanā.

Mēs esam iesaistīti sabiedriskajās aktivitātēs daudzos un dažādos veidos. Mēs uzturam aktīvu dialogu ar sabiedrību, kas dzīvo mūsu rūpnīcu tuvumā. Jo īpaši, mēs visaugstākā līmenī nekavējoties reaģējam uz jebkādām sūdzībām vai jautājumiem, kas skar mūsu darbību un apkārtējo sabiedrību, kā arī veicam attiecīgus korektīvos pasākumus, ja tādi ir nepieciešami un iespējami. Daudzos gadījumos, mūsu vietējie vadītāji personīgi apmeklēt mūsu rūpnīcas tuvumā dzīvojošos mājas iedzīvotājus, lai risinātu visus radušos jautājumus.

 

Jaunākās gadījuma izpētes

Vairāk par sociālo gadījumu izpēti