Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pārvaldība

Ilgtspējīga attiecību attīstība ir galvenais princips visās mūsu darbībās un darbību aspektos.

Valde

Valde ir vispārēji atbildīga par to, ka mēs spēlējam atbilstošu lomu, veicinot reālistiski ilgtspējīgas attīstības programmas papīra iepakojumu jomā. Mūsu politikas izstrādi un ieviešanu šajā jomā atbalsta mūsu CEO grupas darbinieki.

Grupas Vadības komiteja

Izpildvaras vadības līmenī grupas vadības komiteja izklāsta stratēģiju un ilgtspējīgas attīstības mērķus, kā arī novērtē gūtā progresa atbilstību mūsu saistībām. Šīs komitejas sastāvā ir vadošie uzņēmuma vadītāji, ieskaitot trīs izpilddirektorus (grupas izpilddirektoru CEO, Grupas COO un grupas CFO),  katras nodaļas vadītājs un vecākie personāldaļas darbinieki no grupas galvenā biroja.

Ilgtspējīgu attiecību darbības darba grupa

Vadības komitejas grupa atbalsta ilgtspējības darba grupas dalībniekus, kuru galvenie pārstāvji ir no katras nodaļas Eiropā un Latīņamerikā, kā arī no galvenā biroja. Darba grupas uzdevums ir uzraudzīt mērķu sasniegšanu visdažādākajos ilgtspējīgu attiecību darbības rādītāju gadījumos un veikt uzlabojumus saskarsmē ar mūsu klientiem, piegādātājiem un apkārtējo vidi. Darba grupa ir atbildīga arī par Ilgtspējīgu attiecību attīstības ziņojumu sagatavošanu gada beigās.

 

Politika

Mēs esam izstrādājuši vairākus rīcības plānus un stratēģijas, kas saistīti ar mūsu operatīvās darbības un vadības praksi, kuri ietver sevī vairākas jomas.

Lejupielādēt stratēģijas pārskatu