Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Atkritumi

Mūsu mērķis ir efektīva resursu izmantošana, mēs koncentrējamies uz  ražošanas procesā radušos atkritumu daudzuma samazināšanu.

Visās mūsu darbības sfērās mēs cenšamies optimizēt veicamos procesus.

Celulozes papīra fabrikas.

Celulozes ražošanas procesā, kurā koksne tiek "vārīta" un šķiedras tiek pārveidotas, visi šajā procesā radušies blakusprodukti tiek atgūti:

  • Procesā lietotās celulozes ķimikālijas ir pilnībā reģenerējamas,
  • Melnais atsārms, kas ir organisko daļu "pārpalikumus", pēc koksnes šķiedru vārīšanas kļūst par biodegvielu.

Otrreizējās pārstrādes rūpnīcas.

Bezšķiedru materiāli, kas tiek iegūti celulozes pārstrādes procesā, parasti var tikt izmantoti kā kurināmais, kā arī kā izejmateriāls enerģijas ražošanai mūsu rūpnīcas vai arī trešo personu vajadzībām.

Pārstrādes process.

Visi atkritumi un blakus produkti, kas rodas papīra un iepakojuma ražošanas procesā, tiek atgriezti mūsu rūpnīcās otrreizējai pārstrādei.

 

Otrreiz pārstrādātas šķiedras

No mūsu ražotajiem papīra iepakojuma produktiem lielākā daļa ir no otrreizējās pārstrādes šķiedrām.

Vairāk par pārstrādātām šķiedrām.