Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Otrreizējā pārstrāde

Iepakojuma produkta dzīves cikls sākas ar celulozes un otrreizēji pārstrādājamo šķiedru apstrādi, kā rezultātā tiks saražots papīrs un kartons, no kura pēc tam tiks ražoti gofrētā un cieta kartonā iepakojumi.

Cietais iepakojums tiek nogādāts pie klienta pēc tam, kad iepakots, sapildīts un iekrauts transporta līdzeklī, produkcija tiek iekrauta uzmanīgi, lai pasargātu to no bojājumiem piegādes laikā.

Pārstrādes process sākas, kad izlietotais iepakojums ir savākts un saplacināts (galvenokārt, no mazumtirdzniecības preču tirgiem), sašķirots un tad nogādāts uz mūsu rūpnīcu pārstrādei.

2010.gadā 77% no mūsu Eiropas un 70% no Latīņamerikas šķiedru izejvielu resursiem bija otrreiz pārstrādātas šķiedras.

Sakarā ar to, ka produkts ir pilnībā pārstrādājams, kartona iepakojums ir videi draudzīgs iepakojuma veids.

Katru gadu mēs otrreizēji pārstrādājam vairāk nekā piecus miljonus tonnu izlietotā papīra.

4.3 miljonu tonnu šī materiāla realizē Eiropā, un lielāko daļu no tā piegādā SmurfitKappa no savām ražotnēm un otrreizēji pārstrādātā papīra padeves sistēmām. Vairāk nekā 50% no šķiedru tirgus pieprasījuma tiek apmierināta mūsu pašu ražotnēs Latīņamerikā. Tāpēc mēs esam ievērojams šķiedu otrreizējās pārstrādes nozares līderis.

 

Otrreiz pārstrādātas šķiedras

No mūsu ražotajiem papīra iepakojuma produktiem liela daļa ir no otrreizējās pārstrādes šķiedrām.

Vairāk par pārstrādātām šķiedrām