Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Šķiedras

Mūsu mērķis ir ražot papīra iepakojuma risinājumus, izmantojot tikai likumīgi iegūtas izejvielas.

Lai to sasniegtu, mēs uzraugām izmantojamo izejvielu izcelsmi, īstenojot stingru uzraudzības politiku, kas ir saistoša visām mūsu darbības sfērām un piegādātājiem.

Mūsu iepakojuma risinājumi galvenokārt tiek ražoti, izmantojot papīru un kartonu, kas sastāv gan no celulozes šķiedrām, gan otrreizējā pārstrādē iegūtām šķiedrām, kas tiek ražotas Smurfit Kappa.

Kas ir labāk videi - otrreizēji pārstrādātās vai celulozes šķiedras?

Nav vienkāršas atbildes uz šo jautājumu.

Vienmēr būs nepieciešamība pēc celulozes šķiedrām, jo šķiedru otrreizējā  pārstrāde ir ierobežots process. Pēc tam, kad šķiedras tiek pārstrādātas septiņas vai astoņas reizes, šķiedru garums no sākotnējā tik būtiski atšķiras, ka gala rezultātā ražošanas procesā šķiedras tiek būtībā “mazgātas” ārā. Tādejādi, ražošanas procesam tiek pievienotas svaigas, celulozes šķiedras un otrreizējās pārstrādes cikls var sākties no jauna.

Papīra ražošanā no otrreiz pārstrādātām šķiedrām, salīdzinājumā ar ražošanu no celulozes šķiedrām, parasti tiek vairāk izmantota fosilā enerģija. No otras puses, papīra ražošanā no celulozes šķiedrām apstrādes procesā ir nepieciešams izmantot vairāk ūdeni.

Lietot otrreizēji pārstrādātās šķiedras būtībā nozīmē jau esošu materiālu atkārtotu izmantošanu un  maksimālu tā potenciāla izmantošanu, tas ļauj mums ražošanā izmantot neapstrādātas šķiedras tikai tiem iepakojumu pieteikumiem, kam ir specifiskās prasības.

Kas ir celulozes šķiedras?

Ķīmiskā procesā iegūta celuloze, kā rezultātā lignīns no koka tiek noņemts. Tādejādi, šķiedras var izmantot, lai ražotu papīru.

Kas ir otrreiz pārstrādātas šķiedras?

Otrreiz pārstrādātas šķiedras tiek izgatavotas no atkārtoti savāktām šķiedrām. Šīs šķiedras tiek pārstrādātas no papīra, kartona un šķiedrainiem materiāliem, kurus var iegūt no mazumtirdzniecības veikaliem, biroju ēkām un mājām pēc tam, kad tie ir sasnieguši savu galapatēriņu. Šis materiāls tiek iegūts atkritumu šķirošanas procesā.

Kas ir bioloģiskā daudzveidība?

Tā apraksta dzīvo organismu formu dažādību visās vidēs, ekosistēmās un ekoloģiskajos kompleksos (florā un faunā).

 

Bioloģiskā daudzveidība

Mums pieder un apsaimniekošanā atrodas meži Kolumbijā un Venecuēlā.

Izzināt bioloģisko daudzveidību

Celulozes šķiedras

Mēs ļoti aktīvi sadarbojamies ar piegādātājiem, lai nodrošinātu nepieciešamā koka piegādi ilgtspējīgas attīstības veidā.

Lasīt vairāk par celulozes šķiedrām

Otrreiz pārstrādātas šķiedras

No mūsu ražotajiem papīra iepakojuma produktiem lielākā daļa ir no otrreizējās pārstrādes šķiedras.

Vairāk par otrreiz pārstrādātām šķiedrām