Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Biodegvielas

Gadījumos, kad tas ir iespējams un ekonomiski pieejams, mēs pārejam no fosilā kurināmā uz atjaunojamo enerģiju.

Daži piemēri ir:

  • Zviedrija - Mūsu Piteå papīrfabrikā tika uzstādīti biomasas katli 2007. gadā.
  • Kolumbija - Cali rūpnīcā tika uzstādīts jauns melnais atsārma katls 2009.gada augustā
  • Francija - Cellulose du Pin rūpnīca pasūtīja biomasas katlu 2010.gada augustā

Eiropa

Elektroenerģijas ražošanai tiek izmantots Koģenerācijas (CHP) katls, kas ir visefektīvākais veids elektroenerģijas iegūšanai, pēdējo gadu laikā šo katlu skaits mūsu rūpnīcās nepārtraukti palielinās. Tikai 2010. gadā koģenerācijas resursu izmantošana elektroenerģijas ražošanā visām mūsu rūpnīcām Eiropā pieauga par 4% .

Latīņamerika

Latīņamerikā 2010. gadā pieaugums bija pat vēl lielāks, jo pašu saražotās elektroenerģijas daudzums palielinājās par 12%, pateicoties Cali (Kolumbija) rūpnīcas jauniegūtajam katlam. Tas palielināja arī jaudu elektroenerģijas ražošanā. Šis katls darbojas kopš 2009. gada.

 

CO₂samazināšana

Mēs cenšamies iespēju robežās samazināt mūsu fosilā CO2 emisiju. Mēs atbalstām emisijas samazināšanas mērķus, kas noteikti Eiropas Savienības ETS direktīvās uz 2012. gadu.

Uzzināt vairāk par CO₂samazināšanu

Jaunākās gadījuma izpētes

Lasīt vairāk par vides izpēti