Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Palīdzēt klientiem saņemt mazumtirdzniecībai gatavu iepakojumu

Iegūt precīzu un pašreizējai situācijai atbilstošu ieskatu par klientu un to tirgus prasībām

Ātras aprites patēriņa preču (FMCG) nozare ir lielākais tirgus sektors mūsu klientiem Lielbritānijā un mazumtirgotāji dominē šāda veida uzņēmējdarbības vidē. Viņu vajadzības jau sen slēpjas aiz mūsu klientiem un tiek nodotas mūsu pārziņā, izmantojot virkni sarežģītu komunikāciju metožu.

Lai mēs varētu izstrādāt un attīstīt labākus tirgus vadošos risinājumus, mēs noteikti identificējam mūsu produktu „Slēpto patērētāju” , lai uzzinātu tieši to, kas ir vajadzīgs. 2005.gadā, mūsu pirmā "Mazumtirgotāju izpratnes programma" guva atzinību Pārtikas un izplatītāju (IGD) institūtā un tika godalgota ar  "Patērētāju izpratnes balva" apsteidzot vadošās mārketinga aģentūras.

Šis panākums mums palīdzēja pierādīt mūsu klientiem, kā mūsu unikālās iestrādnes tirgū, varētu palīdzēt tiem izstrādāt risinājumus, kas noved pie apgrozījuma pieaugumu.

 Tagad mums ir iestrādnes Tesco, Sainsbury’s un Aldi Lielbritānijā, un projektu vadītāji strādā ar gandrīz visiem pārējiem AK mazumtirgotājiem. Fils Husband, Smurfit Kappa Lielbritānija Mazumtirdzniecības vadītājs skaidro: "Mums ir tikai viens mērķis, mēs vēlamies atbalstītu mūsu klientus. Mēs saprotam, ka mazumtirdzniecības pasaulē ir svarīgi atbalstīt mūsu klientu zīmolu, tas ir vienīgais gadījums, kad mēs strādājam arī ar mazumtirgotājiem. "

Mūsu mērķis ir izprast mūsu klientu pasauli labāk nekā jebkurš cits!

Tātad, kādas priekšrocības tas varētu dot mūsu klientiem?

  • Šī unikālā iespēja nostiprina esošās attiecības ar esošajiem klientiem un ir atkarīga no tā, cik precīzu un pašreizējai situācijai atbilstošu ieskatu "sava klienta 'un' to tirgus vajadzībām" mēs piedāvājam.
  • Caur "iekšējām zināšanām, kad mums rodas ieskats, kļūst viegli izveidott jaunas iepakojuma vadlīnijas
  • Daudzos gadījumos mēs radām pamatnostādnes un, pēc definīcijas, esam pirmie, kas var baudīt sava darba augļus
  • Dažos gadījumos mēs varam risināt problēmas tieši ar mazumtirgotājiem, ņemot vērā mūsu klientu intereses, tādā veidā samazinot jaunu projektu nodošanas laiku.
  • Uzslavas

"Smurfit Kappa ir ideāls partneris Sainsbury 's un mēs tagad var piekļūt pie viņu iekšējām  praktiskajām zināšanām un tehniskajām iespējām, lai atbalstītu mūsu iepakojuma komandu. Savienojoties ar viņu globālajām ražošanas iespējām, mēs varam būt pārliecināti, ka, lai kur pasaulē mēs atrodam jaunu, augstas kvalitātes pārtikas produktu, mēs varam būt droši, ka tas lieliski izskatīsies uz plaukta".

Stuart Lendrumm, Sainsbury’s iesaiņojuma tehnoloģiju vadītājs.

“Smurfit Kappa ir mūsu izvēlētais iepakojums speciālists un viņi saprot Aldi biznesu un mūsu prasības, labāk nekā jebkurš cits.”

David Hills, Aldi Lielbritānija iepirkumu direktors. 

Inno Rīki

Mēs koncentrējamies uz to, kā mēs varam izdarīt savu darbu pareizi pirmo reizi un katru reizi

Vairāk par Inno Rīkiem

Moneysaver

Naudas līdzekļu ietaupījuma metodoloģija nosaka pašreizējās problēmu punktus piegādē un novērš tās, uzlabojot efektivitāti.

Vairāk par Moneysaver