Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Materiāli un tehnoloģijas

Mērījumi un analīze

Samazinot nefunkcionējošu materiāla lietošanu, tiek nodrošināts izmaksu ziņā efektīvs, ilgtspējīgs iepakojums

Mums, inovācija ir daudz dimensiju process, jo, meklējot jauninājumus, mēs pārbaudām visas mūsu iepakojuma funkcijas. Mūsu  radošie dizaineri dot iepakojumam ne tikai eleganci, kas ir labi pārdodama, bet mēs arī ļoti daudz uzmanības veltam tehniskajai izcilībai un nepieciešamībai optimizēt sniegto aizsardzību uz iepakojuma strukturāli.

Tradicionāli iepakošanas nozarei, pamata un sekundārās pakas strādā kā atsevišķas vienības. Ar strauju plauktam gatavo iepakojuma izaugsmi , tirgotāji un zīmolu vadītāji ir pievērsuši savu uzmanību primāro un sekundāro komplektu saskaņotai estētiskai mērķu sasniegšanai, palielinot zīmola plaukta ietekmi.

“Priekš Danone mēs esam spējuši samazināt sekundāro iepakojumu un samazināt kopējo materiālu izmantošanu iepakojuma risinājumus. Mēs šobrīd pārbaudām ap 50 primārus iepakojumus gadā, attīstot tos tālāk,"

Mees Roukema, Smurfit Kappa Projektu Vadītājs

Mūsu Attīstības centrs aplūko attiecības starp primāro un sekundāro iepakojumu strukturāli un kā tie var tikt saskaņoti strādājot kopā, veidojot izejvielu ietaupījumu klientiem. Samazinot nefunkcionējošu materiālu, attīsta rentablus, ilgtspējīgas iepakojuma koncepcijas mūsu klientiem.

Augstas Kvalitātes Post Druka (HQPP)

Smurfit Kappa vizuālā druka sasniedz 120DPI uz gaišas un pilnībā pārklātas virsmas - esam virs ražošanas standartiem

Vairāk par HQPP

No papīra līdz loksnei

Šis risinājums bija pirmais šāda nozarē un klienti vēlējās jauno papīru uzreiz

No papīra līdz loksnei