Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Gadījuma izpēte: Nestlé Special T

Ļoti noturīga "gals pie gala" iepakojuma koncepcija, kas samazina izmantojamo iepakojumu par 40%.

Kopsavilkums

Mans uzdevums bija izveidot ļoti noturīgu "Gals pie gala" iepakojuma koncepciju ar  tējas kapsulas sistēmu, ko sauc par SPECIAL.T, tas bija nepieciešams Nestlé kompānijai. Katrs tējas kapsulas aromāts ir iepakots kastēs pa 10 un 16,  katru no šīm kastēm pēc tam ievieto gofrētā ārējā apvalkā, kas tiek nosūtīts uz izplatīšanas centru. Piegādes centrā,  tējas tiek izsaiņotas un 10-kapsulu kārbiņas ievietotas līdzi ņemamā iepakojuma sistēmā, gatava atkārtotai iepakošanai, lai apmierinātu klientu pasūtījuma un izplatīšanas prasības.

Pareizā risinājuma atrašana

Projekta sākumā tika pieņemts, ka  būs nepieciešami divi gofrētie iepakojumi, viens katram posmam. Tomēr, koncepcijas izstrādes beigās tika izstrādātas gofrētais ārējais apvalks, kas ļāva atkārtotu iepakošanu atkarībā no klienta pasūtījuma, šis iepakojums tiek izmantots, lai pārvestu saturu arī līdz klienta mājām. Strādājot kopā ar Nestlé mēs samazinājām iepakojuma patēriņu par 40%, iegūstos būtiskus ieguvumus vides un izmaksu priekšrocību ziņā.

Rezultāti

Kā daļu no sadarbības uzsākšanas SPECIAL.T ar Nestlé mums uzdeva izstrādāt jaunu transporta kasti starta komplektu, kurā ir tējas mašīna, kopā ar  tējas maisījumu izlasi, filtru, krūzēm un apakštasītēm. Šim iepakojumam bija jānodrošina augsta drošība un aizsardzība, bet tam bijā jābūt arī viegli atveramam.

Mūsu Swisswell rūpnīca, Šveicē, izstrādāja pilnīgi jaunu transporta kastes koncepciju, bez nekādiem plastmasas papildmateriāliem un vienreiz slēdzamu ar jaunizveidoto drošo slēdzeni, šis iepakojums nevar tikt atvērts bez redzamiem bojājumiem.

“Smurfit Kappa pierādīja spēju sniegt virkni novatorisku risinājumu. Strādājot kopā ar mūsu R & D centru, viņi attīstīja labāko risinājumu mums, īstenojot uzreiz „Gals pie gala” iepakojuma koncepciju, kas izmanto par 40% mazāk materiāla,"

Jean-Pascal Templier, Europas Iepirkumu Kategorijas Vadītājs, Nestlé.

Tas nodrošina klientam pārliecību, ka iepakojums nav atvērts jau iepriekš. Klients atver iepakojumu, izmantojot novatorisku perforāciju, kas atdala segumu no apakšas ļaujot mašīnu viegli izņemt no kastes.

Gadījuma izpēte: Cadbury's saldumu rūpnīca

Radot unikālu pārdošanas punktu (POS) displejus, lai iegūtu konkurētspējīgas priekšrocības.

 

Vairāk par Cadbury's saldumu rūpnīcu

Gadījuma izpēte: Palešu iepakotājs

Jauns risinājums, kas palielina produktivitāti un samazināt negadījumu skaitu ražošanas līnijās

Vairāk par palešu iepakotāju