Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Lars Henriksson - Produktu Attīstības centra Viceprezidents

​Inovācijas ir tad, kad jūs veidojat jaunu ideju, cenšoties no tās izveidot kaut ko vērtīgu un piegādāt to tirgū.

Larss Henriksson ir Smurfit Kappa s papīra ražošanas produktu attīstības viceprezidents . Viņš pievienojās 1989.gadā kā absolvents praktikants un strādā mūsu Tech centrā Piteå.

Kāda ir Jūsu loma uzņēmumā?

Mans uzdevums ir produktu attīstība, tehniskā klientu apkalpošana un produktu drošība. Es vadu talantīgu komandu ar nepārspējamām zināšanām par papīru. Komandā ietilpst tehniskās apkalpes klientu menedžeri un citi cilvēki ar īpašām zināšanām papīra jomām, tostarp uzraudzības  programmu un papīra mehāniķi. Mans darbs ir arī standartizēt mūsu procedūras, lai nodrošinātu visām mūsu ražotnēm vienādi augstu papīra kvalitāti. Mūsu unikalitāte nāk caur izcilu mūsu papīra kvalitāti.

Jūsuprāt, kāda ir labas inovācijas definīcija?

Jauninājumi nenozīmē tikai jaunu produktu ieviešanu, tie varētu būt process vai jauns darba veids. Inovācijas man ir jaunas idejas, kas strādā. Tomēr, tas nav tikai izgudrojums, tam ir jābūt kaut kam komerciāli dzīvotspējīgam. Jums ir nepieciešamas jaunas idejas un spēja šīs idejas izveidot par kaut ko vērtīgu un spēt to piegādāt tirgū.

Kā jūs gūstat iedvesmu jauninājumu ieviešanā papīra industrijā?

Mana iedvesma vienmēr sākas no mūsu klientu vēlmju izpratnes un risinājumu meklēšanas. Stimuls ir redzēt kādu jautājam "Kā mēs varam to padarīt labāku?" "Kas tagad nedarbojas tā, kā vajadzētu?" Nekas nedod lielāku gandarījumu, kā optimizācija vai procesu radīšana.

Kāda loma inovācijām ir papīra ražošanā?

Inovācijas ir mums ļoti svarīga, mums ir nepieciešams palielināt mūsu biznesa iespējas un diferencēt sevi no mūsu konkurentiem, tāds līdzsvars ir reaktīvs un visaptverošs. Mēs esam strukturēti gan darbam ar tehniskajiem vadītājiem, gan tieši ar klientiem. Mēs ieklausāmies tirgū un koncentrējam mūsu resursus uz to, kas ir pieprasīts neatkarīgi no tā vai ir nepieciešamai apdrukāti izturīgi vai droši produkti. Mēs arī aktīvi meklējam jaunas tehnoloģijas un iespējas, izmantojot mūsu ārējo tīklu, kas ietver institūtus un universitātes. Mēs sev jautājam, kas būs svarīgs papīra ražošanas procesā nākotnē un strādājām no šī atskaites punkta.

Sadarbība ar iepakojuma novatoriem

Sadarbība ir mūsu unikalitāte, mūsu integrētā struktūra dod mums iespēju attīstīt produktus ar gala lietotāja prātu. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar mūsu klientiem un šīs kopējais darbs padara mūs labākus par mūsu konkurentiem. Iepakojuma novatori ir atkarīga no mums, lai nodrošinātu augstu kvalitāti, un mēs novērtējam vajadzību pēc mums, lai ar prieku strādājam ar viņiem. Mēs regulāri rīkojam formālas un neformālas sanāksmes, kurās augsta papīra kvalitāte ir nostādīta par prioritāti, mēs piekrītam standartiem, kuri tiek pārskatīti katru gadu, lai nodrošinātu mūsu darbu orientētu uz mērķi.

Papīra produkti

Mēs atbildīgi piegādājam papīru priekš ilgtspējīgas kartona un tā iepakojums rāzošanas

Izpētīt mūsu papīra produktus