Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovāciju tīkls

Mēs veicinām konsekvenci visos iepakojuma risinājumos un jaunu inovāciju ieviešanu pasaules tirgos

 

Daudzas no mūsu jauninājumu iniciatīvām ir saistītas kopā par labu mūsu klientiem, sniedzot īpašus reģionālus risinājumus. Šis jaunievedums tīkls dod pieeju radošam potenciālam 34 valstīs ar tūkstošiem ekspertu, kas garantē mūsu izpratni visos tirgos un mūsu piemērotību jūsu biznesam, neatkarīgi no tā kur jūsu atrodaties.

Mūsu mērķis ir ne tikai attīstīt "zini kā" - tas ir mobilizēt un veicināt mūsu bagātās zināšanas un padarīt tās pieejamas saviem klientiem.

Lokāli strādāt un ieviest  jauninājumus vietējos tirgos, mūsu tīkls ir savienots centralizēti dodot iespēju dalīties ar zināšanām, jauninājumiem un paraugiem efektīvi. Tas ļauj reģionālā mēroga klientiem gūt labumu  maksimālu labumu viņu  iepakojuma risinājumos un mazāki klienti var saņemt informāciju par  inovācijām tirgos visā pasaulē.

Tīkls ir savienots ar vairākiem līdzekļiem:

 

  • Rīki: Mūsu InnoTools klāsts , ieskaitot InnoBook, no papīra līdz kastei un iepakojuma eksperts, ļaut tūlītēju piekļuvi kopīgai informācijai, lai palīdzētu izveidot atbilstošu mērķim paredzētu iepakojuma risinājumu
  • Specializētais forums: virkne tehnisku un komerciālu tīklu regulāri tiekas, arī reizi divos gados dizaina un inovācijas sanāksmēs, ir pieejami arī labākie no labākajiem inovāciju nozarē un tiek veidotas arī  vietējā līmeņa sanāksmes. Šī "top-down" sistēma tiek pastāvīgi papildināta ar jaunāko informāciju un attīstību. Ir arī speciālistu grupa, kas specializējas konkrētās jomās, piemēram, ilgtspējība un mazumtirdzniecība, kā arī tiek organizētas tikšanās regulāri gada laikā.
  • Projekta tīkli: mūsu lielāka mēroga, reģionālajiem un starptautiskajiem klientiem esam izveidojuši klientu atbalsta vadītāju grupas, kas apvieno komandas no visas organizācijas, viņi  strādāt pie konkrētiem projektiem. Katrai valstij ir arī savas  nozares jauninājumu ekspertu komandas, centri, programmas un projekti, kas strādā atbilstoši reģionālo jauninājumu un tirgus vajadzībām.

Iepakojums

State-of-the-art iekārtas, lai palīdzētu mūsu klientiem pārdot vairāk

Vairāk apr iepakojumu iekārtām

Papīrs

State-of-the-art testēšanas iekārtas vērtē celulozi, papīru un kartonu izturību, poligrāfiju, lietošanu un to ķīmiskās īpašības.

Vairāk par papīra iekārtām