Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Martin, Argentina

Kurš ir bijis Jūsu spilgtākais mirklis inovāciju jomā?

Es esmu ļoti lepns par pārnēsājamu iepakojumu, ko es izstrādāju vīna tirgum. Es izstrādāju izmaksu ziņā efektīvu iepakojumu, bija gan viegli samontējams, gan pārvadājams un piemērots 80% no vīna pudelēm Argentīnas tirgū. Iepakojums ir izgatavots ar iebūvētiem uzstādījumiem, kas droši tur un aizsargā pudeles tranzīta laikā.

Šis inovatīvais viengabala risinājums aizvieto tradicionālo divu gabalu (kaste un režģis) risinājumu un tā  ieguvumi ir:

  • Samazinātas piegādes izmaksas
  • Zemāks oglekļa atstātais iespaids
  • Prasa mazāk glabāšanas vietas
  • Zemāks iepakojamo produktu daudzums

Kas iedvesmoja Jūs šī risinājumu veidošanā?

Tas ir ļoti dīvaini, jo mums nebija problēmas, ko atrisināt. Mēs centāmies lauzt paradigmu. Mēs vēlējāmies izveidot kaut ko jaunu, funkcionālu un atšķirīgu. Tas ļāva mums izcelties konkurentu vidū.

Kas notika tālāk?

Es laimēju kopējo SK Latīņamerikas inovācijas balvas 2011 prēmiju. Šī pasākuma veids ļauj jums just, ka viss smagais darbs un pūles bija tā vērtas. Šis ir viens no tiem momentiem, kuru es nekad neaizmirsīšu un tas ir stimuls turpināt veidot un radīt jaunas idejas. Tagad mums ir jāatrod citi jauninājumi, kas ļaus mums salauzt vairāk paradigmu.

Dzērienu iepakojums

Līdz ar pieaugošo dzērienu izvēli, ir saprotams, kad zīmoli piesaista pircēju uzmanību ar iepakojumu, kurš ir funkcionāls veikalā un arī mājās.

Vairāk par dzērienu iepakojumu