Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovāciju apbalvojumi

Pasniegt iepakojumu dizainu un attīstību kā klientu tirgus partnerattiecības

Mēs uzskatām, ka ir svarīgi atzīt un svinēt mūsu sasniegumus inovāciju jomā. Lai to izdarītu, mēs esam izveidojuši galveno jauninājumu balvu pasniegšanu, kas tiek katru gadu ar klientu un darbinieku klātbūtni no visas pasaules. Izmantojot tēmu "Izgudrojam kopā", balva ir kā apliecinājums tam, ka mūsu iepakojuma dizains un izstrāde ir nozīmīgs elements patiesu uzņēmēju partnerības starpā.

Šīs balvas tiek pasniegta piecās nozarēs:

  • Patērētāju iepakojums
  • Mazumtirdzniecībai gatavs iepakojums
  • Rūpniecības iepakojums
  • Displeji
  • Īpašās programmas

Mūsu galvenais mērķis ir atbalstīt mūsu klientus un tāpēc mēs stingri ticam, ka tikai mūsu klienti  ir tiek, kas var spriest un lemt par mūsu inovāciju balvas uzvarētājiem.

Vietējās inovācijas balvas notiek katrā valstī visu gadu, uzvarētājus izvirza vietējie klienti, uzvarētāji tiek nominēti tālāk lielajam finālam. Galīgās balvas tiek pasniegtas svinīgā pasākumā, kā žūrija tiek uzaicināti klienti, kuri pārbauda mūsu darbu un apbalvo cilvēkus, katru dienu, pievienojot vērtību mūsu klientiem un mūsu organizācijai.

Produkti

Mēs izveidojam, izgatavojam un piegādājam papīra bāzes iepakojumu, lai iepakotu, veicinātu un aizsargādtu 'mūsu klientu produktus.

 

Izpēti mūsu iepakojuma produktus