Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Iepakojums

  Jūsu produktu iepakojuma risinājumi, to sekmēšana un  aizsardzība.

Iepakojuma produkti

Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, piemēram, mazumtirdzniecības iepakojumu, pārtikas iepakojumu, “maiss kastē” (BIB) iepakojumu, patērētāja iepakojumu, rūpniecisko iepakojumu, pasta iepakojumu, aizsardzības iepakojumu un tirdzniecības displejus.

Iepazīsti mūsu iepakojuma produkciju

Ilgspējīgas attīstības iepakojums

Mēs veicam savu ieguldījuma ilgtspējīgu attīstību pasaulē, izstrādājot un sniedzot rentablus iepakojuma risinājumus mūsu klientiem. Šo mērķi mēs sasniedzam, novēršot atkritumu veidošanos iepakojuma produktiem, optimizējot materiālu izmantošanu un samazinot transporta lietošanu, izveidojot atbilstošu iepakojuma dizainu.

Atklājiet, kā iepakojums var būt ilgtspējīgs

Iepakojuma inovācijas

Mēs strādājam ar vairāk nekā 700 dizaineriem, simtiem tehnisko darbinieku, inženieru un projektu vadītāju 34 valstīs, ar cilvēkiem, kas ir kompetenti, pieredzes bagāti un kaislīgi savā darbā, izveidot patiesi iedvesmojošus iepakojuma risinājumus.

Uzzini vairāk par iepakojuma inovācijām

Iepakojuma ražošana

Mūsu primārais tirgus ir gofrētā kartona iepakojums, kuru mēs ražojam apmēram 9.2 miljardu m2 iepakojuma . Mums pieder arī vadošā piegādātajā pozīcijas presētā kartona, locīto kartonu, cauruļu un maisu tirgū.

Lasīt vairāk par iepakojuma ražošanu