Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Tiekimo grandinės strategija

​Siekdami įgyvendinti tvariausius pakuočių sprendimus glaudžiai bendradarbiaujame su klientais.

Inovatyvų bendradarbiavimą su klientais tvarumo srityje sudaro du pagrindiniai aspektai.

Tvari pakuotės kilmė

Klientams suteikiame patikimą garantiją, kad pateikiamos pakuotės pagamintos pačiu tvariausiu būdu.

  • 100% natūralios: visos pakuotės popieriaus pagrindu pagamintos iš natūralių atsinaujinančių žaliavinių medžiagų.

  • 100% perdirbamos: visos pakuotės popieriaus pagrindu yra 100% perdirbamos ir biologiškai skaidžios, tad į sąvartyną nereikia išvežti nei vienos dėžės atliekų.

  • Saugos grandinė: mūsų tikslas – naudoti tik iš gerai prižiūrimų miškų, valdomų šaltinių, regeneruotų medžiagų arba kelių tokių šaltinių gaunamas medžiagas.

Tvarus dizainas

Kuriame pakuotes, kurioms pagaminti reikia minimalaus medžiagų kiekio. Kartu optimizuojame visos tiekimo grandinės veiklą ir tiksliai apskaičiuojame tinkamiausią išdėstymą ant padėklų, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti vietą. Tokiu būdu ir mes patys, ir klientai gali sumažinti žaliavinių medžiagų suvartojimą, transporto priemonių naudojimą ir išvengti gaminiams padaromos žalos.

Norėdami tai įgyvendinti ir optimizuoti pakuočių efektyvumą, sukūrėme keletą inovatyvių priemonių, vadinamų „InnoTools“.

Plėtros ir vystymo centras

Nyderlanduose mūsų plėtros ir vystymo centre esantys moderniausi įrenginiai suteikia galimybę išbandyti ir įvertinti kiekvieną pakuotės gyvavimo ciklo dalį.

Skaitykite daugiau

Pripažinimas

Nuolat sėkmingai siekiame būti visuotinai pripažinti dėl koordinuotų pastangų kartu su kitais suinteresuotaisiais asmenimis įgyvendinant tvarumo tikslus.

Sužinokite daugiau