Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Vanduo

​Kadangi mūsų verslas priklauso nuo gamtinių išteklių, itin svarbu vandens prieinamumas ir vandens suvartojimo poveikis.

Užuot vartojusi vandenį, popieriaus pramonė jį dažniausiai skolinasi. Perdirbami dideli vandens kiekiai, tačiau po valymo šiuolaikiniais vandens valymo įrenginiais daugiau kaip 90 proc. suvartoto vandens grąžinama į vandens sistemas, iš kurių jis buvo paimtas.

Ilgalaikiai įsipareigojimai

  • Iki 2020 metų, palyginti su 2010-aisiais, 10 proc. sumažinti į nutekamuosius vandenis išleidžiamų medžiagų (COD) kiekį. Sumažinimas atitinka organines išskyras ir matuojamas pagal COD kiekį, reikalingą tonai popieriaus pagaminti.

Pasiekimai

  • Vienuolikoje popieriaus fabrikų atliktas išsamus vandens kokybės vertinimas.
  • Nuotekose cheminis deguonies poreikis sumažintas 31,9 proc. (plg. su 2005 m. duomenimis).

Remiame iniciatyvas, skirtas vandens pėdsakų ir vandens valdymo standartams kurti. 2011 metų pradžioje prisijungėme prie Vandens pėdsakų tinklo, kuris yra tokių standartų kūrimo lyderis. Taip pat prisidedame ir aktyviai dalyvaujame kuriant mūsų pramonei taikytiną tvarią metodologiją.

Ilgalaikiai įsipareigojimai

Esame pasirengę nuolat gerinti tvarumo efektyvumą ir prisiėmėme keturis ilgalaikius įsipareigojimus.

Skaitykite daugiau

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau