Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Atliekos

​Siekdami efektyviai naudoti savo išteklius, didžiulį dėmesį skiriame gamyboje susidarančių atliekų kiekio mažinimui iki minimumo.

Optimizavome visų savo operacijų procesus.

Pirminio popieriaus fabrikai

Popieriaus masės sudarymo procese, kai mediena verdama ir transformuojama į plaušus, regeneruojami visi per tą procesą pagaminami šalutiniai produktai:

  • visiškai regeneruojamos popieriaus masės sudarymo procese naudojamos cheminės medžiagos;
  • sulfatinės išviros, kurios yra iš medienos išvirus plaušus susidarusių likučių organinė dalis, tampa biokuru.

Perdirbto popieriaus fabrikai

Perdirbant popieriaus masę susidariusias neplaušines medžiagas paprastai galima naudoti kaip kurą, skirtą šiukšlių deginimo krosnims, gaminančioms fabrikams arba išorės poreikiams skirtą energiją.

Perdirbimo operacijos  

Visos popierių perdirbant į pakuotes susidarančios atraižų atliekos surenkamos ir grąžinamos į mūsų fabrikus. Čia jos pakartotinai naudojamos kaip perdirbami plaušai. 

Perdirbti plaušai

Mūsų pakuotės popieriaus pagrindu daugiausiai gaminamos iš perdirbtų plaušų.

Skaitykite daugiau