Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Anglies dioksido valdymas

​Klimato kaitos mažinimas yra neatsiejama mūsų verslo strategijos dalis.

Tam skiriame investicijų. Dėmesį telkiame į energijos taupymo projektus, todėl mažiname CO₂  emisijas. Daugiau nei du dešimtmečius didžiulį dėmesį skiriame CO₂emisijų mažinimui ir esame priėmę iniciatyvų šiai problemai spręsti.

Mūsų ilgalaikis įsipareigojimas:

  • Iškastinio kuro CO₂emisijos sumažinimas 20% iki 2020 metų, palyginti su 2005 metais.   (CO₂emisijos susijusios su gamyba ir gali būti tiesioginės bei netiesioginės)

Šį tikslą ketiname pasiekti investuodami į energijos taupymo projektus ir toliau keisdami iškastinį kurą biogeniniu kuru.

Nuo 2005 metų apie 11% sumažinome bendrą iškastinio CO₂emisijos kiekį tonai pagaminamų gaminių. Kai kurios mūsų operacijos, toliau išsamiai aprašomos atvejų tyrimuose, iš esmės sumažino santykines CO₂emisijas.

  • "Nettingsdorfer" ilgaplaušio popieriaus fabrikas Austrijoje.

  • Roermond perdirbto popieriaus fabrikas Nyderlanduose.                  

Pagal anglies dioksido emisijų skaidrumo politiką kasmet teikiame ataskaitą Anglies dioksido atskleidimo projekto organizacijai.

 

 

CO₂mažinimas

Kur tik įmanoma, siekiame mažinti iškastinio kuro CO₂emisijas.

Sužinokite daugiau

Biodegalai

Perėjome prie atsinaujinančios energijos šaltinių naudojimo, priklausomai nuo vietos ir ekonomikos perspektyvų.

Skaitykite daugiau

Naujausi atvejų tyrimai

Skaitykite daugiau