Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Tony Smurfit paskirtas eiti Grupės generalinio direktoriaus pareigas, Gary McGann pasitraukia iš pareigų 2015 m. rugpjūčio 31 d.

​2015 m. gegužės 1 d.  

„Smurfit Kappa Group“, viena didžiausių pasaulyje pakuočių popieriaus pagrindu integruotų gamintojų, veikiančių Europoje bei Šiaurės ir Pietų Amerikoje, šiandien praneša, kad Grupės generalinis direktorius Gary McGann nuo 2015 m. rugpjūčio 31 d. traukiasi iš užimamų pareigų. Pakeisti Gary McGann Grupės generalinio direktoriaus pareigose nuo 2015 m. rugsėjo 1 d. Taryba paskyrė Tony Smurfit, prezidentą ir vyriausią vykdomąjį direktorių.

Liam O'Mahony, SKG pirmininkas, komentavo:

„Gary ėmėsi pokyčių „Smurfit Kappa“ nuo pat paskyrimo Grupės generaliniu direktoriumi 2002 m. Jam vadovaujant, Grupė savo dydžiu išaugo daugiau nei dvigubai, sutvirtindama savo poziciją kaip Europos rinkos lyderė; Grupė išsiplėtė Lotynų Amerikoje; vėl įėjo į JAV rinką. Be to, 2007 m. Gary sugrąžino Grupę į viešąją rinką ir pasiekė didžiausią šiame sektoriuje kapitalo augimą pasaulyje. Šioje pramonės šakoje ir kapitalo rinkose Gary buvo pripažintas išskirtiniu generaliniu direktoriumi mūsų sektoriuje. Taryba yra dėkinga už jo svarų indėlį pastaruosius 13 metų vadovaujant Grupės augimui ir plėtrai. 

Mums nepaprastai malonu, kad generalinio direktoriaus pareigas iš Gary perims patyręs ir reikšmingas vadovas Tony Smurfit. Tony yra gerbiamas šios pramonės lyderis bei tikras komandos kūrėjas, turintis didelę profesinę patirtį bei pelnęs daug laimėjimų. Kaip vykdomasis direktorius jis buvo svarbiausias asmuo užtikrinant sėkmingą Grupės veiklą ir strateginę plėtrą. Artimiausius keturis mėnesius Gary ir Tony glaudžiai bendradarbiaus, siekdami užtikrinti sklandų naujo vadovo pareigų perėmimą.“

Tony Smurfit, paskirtas eiti Grupės generalinio direktoriaus pareigas, papildė:

„Man didelė garbė priimti Tarybos parodytą pasitikėjimą manimi; esu įsipareigojęs toliau dirbti remdamasis išskirtiniais visos komandos pasiekimais vadovaujant Gary. Mes turime aiškią „Smurfit Kappa“ viziją ir itin gerbiamą, tikslų siekiančią vadovų komandą šiai vizijai išlaikyti. Pelninga mūsų veikla bei grynųjų pinigų srauto pajėgumai leis paspartinti mūsų vystymąsi, siekiant tapti dar sėkmingesne, rinkoje pirmaujančia, į klientą orientuota pakuočių popieriaus pagrindu kompanija.“

Gary McGann, Grupės generalinis direktorius, apibendrino:

„Man buvo ypatinga garbė eiti „Smurfit Kappa Group“ generalinio direktoriaus pareigas. Džiaugiuosi turėjęs tvirtą mūsų aukščiausios klasės profesionalų komandos palaikymą. Tvirtai tikiu, kad ši komanda išlaikys mūsų viziją – būti labiausiai gerbiamu ir išsiskiriančiu tiekėju mūsų pasirinktose rinkose, nuolatos turinčiu didžiausią pelną pramonėje. Didžiuojuosi, kad buvau Grupės dalimi visą šį nuostabų laikotarpį, ir su džiaugsmu perleidžiu savo pareigas Tony Smurfit bei nuoširdžiai jį sveikinu. Esu tikras, kad Tony ir visa komanda ateityje ves Grupę į dar didesnę sėkmę.“

Tony Smurfit paskirtas eiti Grupės generalinio direktoriaus pareigas, Gary McGann pasitraukia iš pareigų 2015 m. rugpjūčio 31 d.