Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ suteiktas 2015 m. „Philips Lighting“ geriausios nuolat tobulėjančios tiekėjos vardas

2016 m. balandžio 25 d.


„Smurfit Kappa“ buvo įvertinta už inovacijas, ekspertines žinias ir aukščiausių tvarumo standartų taikymą – ilgametė partnerė įmonė „Philips“ jai skyrė 2015 m. geriausios nuolat tobulėjančios tiekėjos vardą ir „Philips Lighting“ apdovanojimą už kompetenciją kokybės ir tvarumo srityje.

award.jpgNuo 1954 m. „Smurfit Kappa“ prisideda prie „Philips“ sėkmės ir tiekia produktus dvidešimt trims šios kompanijos padaliniams visame pasaulyje, per ilgus metus prisitaikant prie kintančių rinkos sąlygų ir tiekimo grandinei taikomų reikalavimų. Pristatydama apdovanojimą, „Philips“ pripažino, kad šią ilgalaikę partnerystę lėmė „Smurfit Kappa“ padėtis rinkoje – „tai vienintelė strateginė pakavimo srities tiekėja, vykdanti veiklą visame pasaulyje“. „Philips“ taip pat išreiškė padėką už „nuolatinę pagalbą kuriant pakuotes, vertę, inovacijas bei siekiant tvarumo.“

Šiuo apdovanojimu įvertintos nuolatinės „Smurfit Kappa“ pastangos ir pasiekimai tvarumo srityje. „Smurfit Kappa“ užtikrina, kad 100 proc. visų įmonei „Philips“ tiekiamų popieriaus pagrindo medžiagų turi „Kilmės patvirtinimo grandinės“ sertifikatus ir yra gaunamos iš atsekamų, tvarių šaltinių pagal FSC®, PEFC ir SFI standartus. Be to, „Smurfit Kappa“ iki 2020 m. yra įsipareigojusi CO2 emisiją sumažinti 25 proc., o organinių medžiagų kiekį vandenyje – 33 proc. 

Skiriant apdovanojimą, taip pat pripažintos nuolatinės „Smurfit Kappa“ pastangos pereiti prie žiedinės ekonomikos. Keliose gamyklose jau pavyko pasiekti įmonės tikslą – perdirbti 100 proc. atliekų. Tai yra tolesnis žingsnis įveikus minimalius reikalavimus – perdirbti ir pakuotėms ar kitoms reikmėms panaudoti ne mažiau kaip 98,2 proc. medžiagų.

Šiuo apdovanojimu atkreiptas dėmesys į neįtikėtiną „Smurfit Kappa“ fondo darbą. Investuodamas į socialinius projektus, fondas siekia prisidėti prie pastangų nutraukti skurdo ir priklausomybės ratą kai kuriose bendruomenėse ir šalyse, kuriose kompanija vykdo veiklą.

Alberta Zawadzka, „Philips“ pasaulinio lygmens pakuočių srities vadovė, sako: „„Philips“ apdovanojo „Smurfit Kappa“ už nuolatinę kompetenciją teikiant tvarius pakuočių sprendimus, aktyvią paramą optimizuojant bendrus tiekimo grandinės kaštus ir kasdien teikiamą aukščiausio lygmens kokybę ir paslaugas. Šis apdovanojimas – tai mūsų ilgalaikės partnerystės tęsinys. Tikimės toliau kartu augti ir dar glaudžiau bendradarbiauti pasauliniu mastu.“

„Mes labai džiaugiamės gavę šį apdovanojimą iš mūsų ilgametės partnerės „Philips“. Tai tikras bendradarbiavimu grįstų santykių bei mūsų kūrybingumo ir pastangų ieškoti naujų būdų, kuriais abi įmonės galėtų viena kitai padėti siekti tvarumo, įvertinimas“, – sako Tony Smurfit, „Smurfit Kappa“ grupės generalinis direktorius. 

 

„Smurfit Kappa“ suteiktas 2015 m. „Philips Lighting“ geriausios nuolat tobulėjančios tiekėjos vardas