Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

„Smurfit Kappa“ generalinis direktorius skiriamas CEPI pirmininku

​2014 Sausio 6 d.

„Smurfit Kappa“ pranešė, kad nuo 2014 m. sausio 1 d. Grupės generalinis direktorius Gary McGannas skiriamas Europos popieriaus pramonininkų konfederacijos (CEPI) pirmininku.

Smurfit Kappa“ pranešė, kad nuo 2014 m. sausio 1 d. Grupės generalinis direktorius Gary McGannas skiriamas Europos popieriaus pramonininkų konfederacijos (CEPI) pirmininku.
CEPI yra Briuselyje įsikūrusi ne pelno siekianti organizacija, atstovaujanti Europos celiuliozės ir popieriaus pramonės veikėjams. Gary McGannas pakeis UPM generalinį direktorių Jussį Pessoneną.
Pirmininko kadencija trunka dvejus metus, per kuriuos jis privalo atstovauti Europos celiuliozės ir popieriaus pramonės veikėjams ES bei tarptautiniu lygiu. Gary McGannas yra CEPI valdybos narys nuo 2010 metų.

 
 
 

Apie Europos popieriaus pramonininkų konfederaciją (CEPI) 

Europos popieriaus pramonininkų konfederacija (CEPI) – tai Briuselyje įsikūrusi ne pelno siekianti organizacija, kuri nustato Europos celiuliozės ir popieriaus pramonės atstovų grupes bei propaguoja pramonės atstovų pasiekimus ir jų produktų teikiamą naudą. CEPI, kurią sudaro 18 valstybių narių (17 Europos Sąjungos narių ir Norvegija), atstovauja 520 Europos celiuliozės, popieriaus ir kartono gamybos įmonių – nuo mažų ir vidutinių iki tarptautinių – ir 950 popieriaus fabrikų. Visi kartu jie pagamina 23 proc. visų pasaulio produktų.

„Smurfit Kappa“ generalinis direktorius skiriamas CEPI pirmininku