Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovacijos

Mūsų požiūris į inovacijas grindžiamas vien tik rinka ir sutelktas į Jūsų problemų sprendimą.

Ar tai būtų gaminių plėtra, procesų tobulinimas, ar Jūsų tiekimo grandinės optimizavimas – mūsų inovacijos procesas prasideda nuo Jūsų rinkos perpratimo.

Kaip mes skatiname inovacijas

Inovacijos glūdi mūsų genuose, o pagrindinis strategijos principas – mesti iššūkį nusistovėjusiai tvarkai.

Sužinokite daugiau

Pirmaujantys patobulinimai

Nuolat plėtojame metodiką, nes siekiame tapti sumanesni ir užtikrinti, kad mūsų inovacijos būtų pagrįstos faktais, o ne nuojauta.

Sužinokite daugiau

Inovacijų centrai

Moderniausi įrenginiai, kurie paspartins mūsų klientų pardavimus. Turime visus įrenginius kiekvienai Jūsų pakuotės gyvavimo ciklo daliai išbandyti ir įvertinti.

Sužinokite daugiau

Pakuotė ir kita

Kuriame unikalius gofruotojo kartono pakuotės sprendimus pasitelkę specialistų komandą ir laimėjimus, kuriuos esame pasiekę. Esame daugiau nei pakuotės gamintojas.

Sužinokite daugiau