Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pakuotė

Moderniausi įrenginiai, kurie paspartins mūsų klientų pardavimus.

Turime visus įrenginius kiekvienai Jūsų pakuotės gyvavimo ciklo daliai išbandyti ir įvertinti.

Mažesniu arba didesniu mastu tai apima:

  • popieriaus efektyvumą - mechanines ir fizines savybes, veikiančias popieriaus charakteristikas kartone ir mūsų bei klientų produkcijoje;
  • kartono efektyvumą - įprasto kartono savybes, įskaitant sulenkimą trijuose taškuose, kraštinės suspaudimą ir plokščiajį suspaudimą;
  • vienos pakuotės efektyvumą - sukūrėme unikalius įvairių savybių bandymų metodus, pvz., laikymo ranka stiprumo.
  • krovimo efektyvumą - visų dydžių padėklų efektyvumo vertinimą, įskaitant sandėliavimo, sandėlio tvarkymo (nuožulniosios plokštumos bandymas) ir transportavimo (vibracinis stalas) efektyvumą.

Didelėje mūsų laboratorijos dalyje klimatas atitinka rinkos standartą (23 laipsnių temperatūra ir 50% santykinė drėgmė) ir užtikrina pastovius ir lygintinus rezultatus, nepriklausomai nuo lauko oro sąlygų poveikio.

Taip pat turime didžiulę klimato patalpą, kurioje galime atlikti bandymus ekstremaliomis klimato sąlygomis – nuo ledinio arkties iki atogrąžų klimato.

Mažmeninės prekybos centras

Mūsų visiškai funkcionali mažmeninei prekybai paruošta patalpa skirta tikrajai mažmenininko aplinkai imituoti ir suteikia galimybę lentynose keisti prototipinį dizainą. Taip sukuriamas nuodugnus potencialių sprendimų supratimas ir prieš jiems patenkant į rinką galime įvertinti vaizdą lentynose ir palyginti su konkurentų sprendimais.

Pavyzdžių kambarys

Patys gebame kurti dizainą ir galime gaminti ir tuščius, ir spauda padengtus pavyzdžius.

Įkvėpimo kambarys

Mūsų įkvėpimo kambaryje yra interaktyvus ekranas, galimybė keisti aplinką ir apšvietimą, kad galėtume sukurti geriausią atmosferą kūrybinėms sesijoms ir klientų susitikimams.

Švietimo kambarys

Čia rengiame klientų kursus ir didesnius susitikimus.

Inovacijų paroda

Novatoriškiausių pakuočių iš mūsų inovacijų apdovanojimų paroda.

Arco Berkenbosch, Viceprezidentas marketingui, tyrimams ir plėtrai

"Ar galite įsivaizduoti, kaip įkvepia bendras darbas, turint omenyje visų 1000 inovatyvių darbuotojų gebėjimus?"

Daugiau apie Arco