Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Martinas, Argentina

Kokia Jūsų įsimintiniausia inovacijų akimirka?

„Labiausiai didžiuojuosi savo sukurta nešiojamąja pakuote, skirta vyno rinkai. Sukūriau rentabilią, lengvai surenkamą ir nešiojamą pakuotę, kuri tinka 80 % Argentinos rinkoje esančių vyno butelių. Ši pakuotė gaminama su įmontuotomis detalėmis, kurios tvirtai prilaiko ir apsaugo butelius, kai jie vežami“.

Naujas vientisas sprendimas pakeičia įprastus dviejų dalių (dėžutės ir pertvaros) sprendimus ir teikia šiuos pranašumus:

  • mažesnės gabenimo išlaidos;
  • mažesnis išmetamo anglies dioksido kiekis;
  • mažiau sandėliavimo vietos;
  • mažesnė pakuočių atsargų apimtis“.

Kas Jus įkvėpė šiam sprendimui?

„Labai keista, nes nereikėjo spręsti jokios problemos. Bandėme pakeisti nusistovėjusią tvarką. Norėjome pagaminti ką nors naujo, funkcionalaus ir skirtingo. Tai suteikė galimybę išsiskirti iš konkurentų“.

Kas atsitiko po to?

„2011 metais gavau pagrindinį „Smurfit Kappa“ Lotynų Amerikos inovacijų apdovanojimų renginio prizą. Po tokių renginių pasijunti, kad visas sunkus darbas buvo vertas pastangų. Tai viena iš nepamirštamų akimirkų, kurios skatina toliau dirbti ir kurti naujas idėjas. Dabar turime ieškoti kitų inovacijų, leisiančių ir toliau keisti nusistovėjusią tvarką“.

Gėrimų pakuotė

Nuolat keičiantis gėrimų pasirinkimui prekių ženklai tapo svarbiausiu veiksniu, patraukiančiu vartotojų dėmesį, naudojant pakuotes, kurios praktiškos ir parduotuvėje, ir namuose.

Sužinokite daugiau