Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Aptarnavimas

Personalo valdymas

Šios pareigos susideda iš kelių elementų:

Kompensacijos ir priedai

Pareigos ir atsakomybės: informacijos teikimas ir kitoks palaikymas, susijęs su atlyginimų peržiūros procedūromis, darbo rezultatų vertinimais ir tarptautinio įdarbinimo sutartimis.

Sveikata ir saugumas

Pagrindinės pareigos apimą stebėjimą ir pranešimus apie nelaimingus atsitikimus ir incidentus; ataskaitų apie darbuotojų saugą rengimas; bendradarbiavimas su kitomis įmonėmis, siekiant užtikrinti geriausią saugos praktiką; darbo saugos standartų ir procedūrų rengimas, bendravimas su institucijomis, atsakingomis už darbo saugą šalyje. Šio skyriaus darbuotojai taip pat atsakingi už sveikatos ir saugumo standartų rengimą bei visų įmonės darbuotojų supažindinimą su šiais standartais. Ne ką mažiau svarbu – iš anksto numatytos metinės fabrikų vizitacijos ir jų auditas saugos klausimais.

Vadovavimo tobulinimas

Pagrindiniai tikslai: kiekvienam darbuotojui suteikti galimybę mokytis ir tobulėti, užtikrinti nuolatines investicijas į įvairias mokymo programas bei esamų programų optimizavimą, vesti praktines konsultacijas bei teikti individualius patarimus mokymo klausimais atskirų sričių darbuotojų grupėms ar darbuotojams individualiai, užtikrinti tinkamą mokymo aplinką, kurioje būtų skatinamas kūrybingumas.

Pensijos

Atsakomybės šiai sričiai apima tinkamą pensinio amžiaus darbuotojų išleidimą į pensiją, specialios pašalpų programos aptarnavimą, kuri kuruojama tiek pagrindinio įmonės biuro, tiek įmonės padalinių. Kitos funkcijos: informacijos teikimas finansų skyriams ir bendradarbiavimas su užsakomąsias paslaugas teikiančiomis įmonėmis.

Korporatyvinė komunikacija

Atsakomybė apima tokios kompanijos publikuojamos medžiagos kaip Metinė ataskaita, Tvarios plėtros ataskaita bei Žmonės ir Pakuotė, taip pat kitos informacijos skelbimas įmonės viduje. Taip pat atsakomybė už kompanijos prekių ženklus ir korporacijos tapatybę, internetą, intranetą ir jo pasiekiamumą.

Informacinės sistemos (IS)

Informacinių sistemų (IS) skyriaus tikslas – palaikyti atliekamų operacijų efektyvumą, suderinant standartinius sprendimus. Informacinių sistemų funkcija – per informacinių technologijų (IT) departamentus organizacijai teikti tam tikras paslaugas. Kitos pagrindinės pareigos apima IT infrastruktūros valdymą, elektroninio mokymo platformas, biuro komunikaciją internetu ir vidinių verslo sistemų valdymą.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Darbo sritys

Pardavimai ir marketingas

Tiek vietinių, tiek tarptautinių santykių su klientais plėtojimas ir palaikymas. (Daugiau)

Gamyba

Darbas sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, aukščiausios kokybės produktų pristatymas mūsų klientams laiku. (Daugiau)

Finansai

Svarbus vaidmuo atliekant įmonės strateginį ir biudžeto planavimą tvariai ateičiai. (Daugiau)

Dizainas ir inovacijos

Geriausias idėjas paversti realybe. (Daugiau)

Visuotinis aprūpinimas

Užtikrina įsigyjamų paslaugų, produktų ir žaliavų tiekimo patikimumą, saugumą ir atitikimą aplinkosaugos reikalavimams. (Daugiau)