Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Srinath

Studentas, Nyderlandai/Indija 

 

„Visada norėjau atlikti praktiką vienoje iš svarbiausių popieriaus ir celiuliozės pramonės įmonių pasaulyje, tad „Smurfit Kappa“ kompanija tam puikiai tiko“.

 

  

 

Kodėl pasirinkote „Smurfit Kappa“?

„Smurfit Kappa“ grupė yra viena pasaulio lyderių pakuočių popieriaus pagrindu sprendimų srityje. Mane ypač domino rūšiuotosios makulatūros srautai pramonėje ir pats procesas. „Smurfit Kappa“ grupė yra įsitvirtinusi daugiau nei trisdešimtyje Europos ir Lotynų Amerikos šalių ir ji naudoja rūšiuotąją makulatūrą kaip žaliavą, tad ši kompanija man buvo neabejotinai geriausia vieta pradėti.

Kokiu aspektu ši praktika Jums buvo naudingiausia?

Ši praktika „Smurfit Kappa“ grupėje buvo naudinga tuo, kad gerai susipažinau su tarptautine popierinių pakuočių pramone. Man tikrai pasisekė, kad turėjau progą mokytis apie šios pramonės šakos dinamiką iš vienos pasaulio lyderių. Svarbu, kad kolegos „Smurfit Kappa“ kompanijoje buvo tikrai paslaugūs ir padėjo siekti mano užsibrėžto tikslo – visapusiškų mokymų ir žinių. Praktikos metu lankiausi perdirbimo fabrikuose, popieriaus ir kartono fabrikuose, kuriuose naudojamas perdirbtas plaušas, pirminio plaušo spaustuvėse, gofravimo ir perdirbimo įmonėse, atliekų tvarkymo centruose Olandijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Jungtinėje Karalystėje bei Švedijoje.

Kas atliekant praktiką Jums patiko labiausiai?

Labiausiai patiko laikas, praleistas „Smurfit Kappa Kraftliner Pitea“ įmonėje Švedijoje. Šis didžiausias Europoje ilgaplaušio popieriaus fabrikas yra idealus popieriaus gamybos iš pirminio bei perdirbto plaušo pavyzdys. Praktika man padėjo perprasti Europos popierinių pakuočių pramonės ir rūšiuotosios makulatūros rinkos struktūrą. Praktika buvo labai gerai apgalvota ir suteikė galimybę aplankyti kelis iš svarbiausių Europos miestų. Mano kolegos „Smurfit Kappa“ kompanijoje buvo labai draugiški. Ši praktika man paliko daug malonių prisiminimų.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu.

Susipažinkite su kitais darbuotojais