Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Oliver

Gamybos vadovas

JK

 

Kodėl dirbu „Smurfit Kappa“?

Įsidarbinau „Smurfit Kappa“ žinodamas, kad turėsiu unikalią galimybę tapti bendrovės, esančios savo srities lydere, nariu. JK absolventų karjeros mugėje ir darbo pokalbyje pasikalbėjęs su bendrovės atstovais, buvau tvirtai pasiryžęs prisijungti prie kompanijos, kur galėčiau turėti įtakos verslui ir savo asmeniniam tobulėjimą.

Mano karjera bendrovėje

Bendrovėje pradėjau dirbti pagal JK absolventų programą – atlikau įvairius projektus skirtinguose skyriuose keturiuose JK filialuose. Nebuvau įsitikinęs, kokiame skyriuje man patiktų labiausiai, o dėl tokios struktūros supratau, kad mano sritis yra gamyba. Pasibaigus absolventų programai, tapau transporto vadybininku, o šiuo metu dirbu gamybos vadovu gamykloje, kuri iš popieriaus gamina kartoną, o iš jo - galutinį produktą.

Ką šiuo metu darau?

Šiuo metu stengiuosi pagerinti gamyklos produktyvumą, sumažinti klientų nusiskundimų skaičių ir gamybos atliekų kiekį. Taip pat siekiu sumažinti per dideles išlaidas padėklams bei bendradarbiauju su transporto tiekėju, siekdamas sumažinti per dideles transporto išlaidas. Šių tikslų bus pasiekta išlaikant arba pagerinant mūsų teikiamų paslaugų kokybę. Siekiant šių tikslų, kuriamos naujos sistemos – jas kuriant prisideda visi gamyklos darbuotojai. Siekiant rezultatų svarbu, kad būtų suteikta galimybė pasireikšti visiems komandos nariams.

Ką galėtumėte patarti žmonėms, svarstantiems galimybę dirbti „Smurfit Kappa“?

Jei tik yra galimybė, patarčiau įsidarbinti čia. Jaunuolius, pradėjusius čia dirbti, norėčiau paskatinti uždavinėti klausimus ir teikti pasiūlymus, nes visuomet yra galimybė, kad idėja, kurios niekam neatskleidžiate, yra gera mintis, kurios dar niekas neapsvarstė. Manau, kad reikia džiaugtis absolventų programos suteikiamomis galimybėmis išbandyti įvairius darbus skirtingose vietose, nes pats, prieš joje dalyvaudamas, dėl to šiek tiek nerimavau. Net ir pasibaigus absolventų programai, kiekvienam yra suteikiamos galimybės tobulėti, neatsižvelgiant į darbuotojo amžių ar patirtį.