Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ana

Tiekimo grandinės koordinatorė Ispanija ir Portugalija

 

„Smurfit Kappa“ kompanijoje visada esi išgirstas“.

  

   

Kodėl pasirinkote „Smurfit Kappa“ kompaniją?

Kompanijoje dirbti pradėjau pagal vadybos absolventų stažuotojų programą. Tai dvejų metų trukmės programa, kuri užtikrino visus reikiamus mokymus kiekvienoje iš šio verslo sričių bei suteikė progą prisidėti prie įvairių projektų įgyvendinimo. Įdomus iššūkis buvo galimybė dalytis savo žiniomis ir tobulinti įgūdžius skirtingose šio verslo srityse – visa vyko tarptautiniu lygmeniu, mačiau aiškias profesinio augimo galimybes.

Kokie kompanijos ateities planai?

Man visuomet svarbiausia buvo nauji iššūkiai ir galimybė prisiimti atsakomybę už svarbius sprendimus – visa tai padeda tobulėti, lavinti įgūdžius ir didinti savo potencialą. „Smurfit Kappa“, kaip visuotinė kompanija, tą gali pasiūlyti. Man dar tikrai yra ko išmokti, nes niekada netrūksta galimybių tobulėti ne tik popieriaus pardavimo, bet ir bet kurioje iš daugelio kitų šios kompanijos sričių ir padalinių. Esu tikra, kad tarpusavio pasitikėjimas tiek man, tiek kompanijai duos daug naudos ir ateityje.

Ką patartumėte svarstantiems galimybę dirbti „Smurfit Kappa“ kompanijoje?

Pasinaudokite visais darbo sėkmingoje pasaulinėje sudėtingo pramonės sektoriaus įmonėje pranašumais. Būkite savimi, dirbkite daug. Į visų darbuotojų idėjas atsižvelgiama, skatinama jas išsakyti, priimti atsakingus sprendimus ir dėti visas pastangas šios įmonių grupės sėkmei užtikrinti. Galėsite dirbti tarptautiniu lygmeniu, užmegzti karjerai svarbius kontaktus. Galiausiai buvimas „Smurfit Kappa“ kompanijos dalimi turbūt labiausiai džiugina tuo, kad pradėjus nuo aiškių pareigų vis pereinama į naujus etapus, ir niekad nežinai, kas dar tavęs laukia ir kur galėtų būti tavo pasiekimų riba.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotojais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu.

Susipažinkite su kitais darbuotojais