Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Alvaro

Vykdomojo direktoriaus pavaduotojas, Ispanija ir Portugalija 

Kodėl pradėjote dirbti „Smurfit Kappa“?

Ateiti dirbti į „Smurfit Kappa“ apsisprendžiau labai lengvai. Tai vieta, atitinkanti mano pasitenkinimo darbu, komandinio darbo ir karjeros galimybių lūkesčius. Šioje įmonėje vertinami darbuotojai, skatinamos inovacijos ir sunkus darbas, kad būtų įvykdyti kliento reikalavimai. Įmonė motyvuoja savo darbuotojus ieškoti nestandartinių sprendimų, pasikliauti kolegomis ir bendradarbiauti kuriant veiksmingesnius darbo metodus. Šie metodai labai praverčia plėtojant veiklą pramonės srityje, kurioje, norint pasiekti rezultatų, būtina optimizacija. Trumpai tariant, iš karto pasijutau kaip namie.

Karjera įmonėje

Pirmą kartą susidūriau su „Smurfit Kappa“, kai studijuodamas Purdue universitete paskutiniame kurse atlikau vasaros praktiką Kalyje, Kolumbijoje. Pabandęs grįžau kitą vasarą ir atlikau antrą praktiką, tik šįkart Madride, Ispanijoje. Praėjus metams po universiteto baigimo įsidarbinau „Smurfit Kappa“ visu etatu. Pirmosios pareigos – verslo analitikas Madride esančioje gofruotojo kartono gamykloje, šiuo metu esu didesnės gamyklos netoli Valensijos vadovo pavaduotojas.

Ką šiuo metu darote?

Atsižvelgdami į dabartinę ekonominę situaciją, didžiausią dėmesį skiriame optimizavimo procesui, CTO ir inovatyvių pakuočių alternatyvoms. Dirbu su keliomis grupėmis, siekiančiomis gamybą padaryti našesnę ir sumažinti išlaidas gerinant esamus metodus ir keičiant nusistovėjusį požiūrį. Taip pat įmonė stengiasi kompensuoti nuolat didėjančią žaliavų kainą mažindama veiklos išlaidos visose kitose veiklos srityse. Šiems tikslams įgyvendinti kasdien skiriame daug laiko ir pastangų.

Kokie Jūsų ateities planai?

Ateityje planuoju tobulėti ir tęsti karjerą „Smurfit Kappa“. Šioje įmonėje siūlomos neribotos galimybės, daug keliaujama, yra įvairių verslo sričių, kuriose darbuotojai gali ilgai ir sėkmingai kopti karjeros laiptais. Netolimoje ateityje matau save dirbantį „Smurtfit Kappa“ Ispanijos ir Portugalijos gofruotojo popieriaus padalinyje, o vėliau... kas žino. „Smurfit Kappa“ veikia 30 šalių, todėl esu tikras, kad kuris nors padalinys pateiks viliojantį pasiūlymą.

Laisvos darbo vietos

Susidomėjote karjeros galimybėmis?

Žiūrėkite darbo pasiūlymus

Susipažinkite su darbuotais

Sužinokite ką reiškia būti mūsų pasaulinės komandos nariu

Susipažinkite su kitais darbuotojais