Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pakuotės

Pakuočių sprendimai, skirti Jūsų gaminiams pakuoti, reklamuoti ir apsaugoti.

Pakuočių gaminiai

Tiekiame mažmeninei ir didmeniniai prekybai skirtas pakuotes, maisto pakuotes, dėžes su maišeliu viduje (Bag-In-Box), vartojimo prekių pakuotes, pramonines pakuotes, pašto siuntų pakuotes, apsaugines pakuotes ir prekybos vietoms skirtus reklaminius stendus.

Patyrinėkite mūsų pakuočių gaminius

Tvarios pakuotės

Prisidedame prie tvaraus pasaulio kurdami ir savo klientams pateikdami rentabilius pakuočių sprendimus. To siekiame išvengdami supakuotų gaminių atliekų, optimizuodami medžiagų naudojimą ir dėl tinkamo pakuočių dizaino sumažindami transportavimo poreikį.

Sužinokite daugiau apie pakuočių tvarumą

Pakuočių inovacijos

34-iose šalyse turime daugiau nei 700 dizainerių, šimtus techninių darbuotojų, inžinierių ir projektų vadovų, turinčių kompetencijos, patirties ir atsidavimo kurti išties įkvepiančias pakuotes.

Sužinokite daugiau apie pakuočių inovacijas

Pakuočių gamyba

Svarbiausia mūsų rinka yra gofruotojo kartono pakuotės, per metus jų pagaminame apie 10,5 milijardo m2. Taip pat esame pagrindiniai tiekėjai masyviojo, lankstomojo kartono ir kartoninių vamzdžių rinkose.

Skaitykite daugiau apie pakuočių gamybą