Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Příklady

 

Smurfit Kappa hlásí ve své 9. Výroční zprávě o udržitelném rozvoji další pokrok při přinášení hodnot prostřednictvím udržitelných obchodních praktik ve všech svých činnostech.

Zpráva s názvem “Udržitelnost v každém vlákně” zdůrazňuje zaměření Smurfit Kappa na oblast ekologické a společenské odpovědnosti, včetně přijetí kruhových obchodních modelů, se závazkem používat ve svých produktech a procesech pouze 100% vláken z udržitelných zdrojů. Naprostá transparentnost je zajištěna prostřednictvím dodržování Souhrnných směrnic pro udržitelnost GRI G4.

Pokrok dosažený v roce 2015 ve vztahu k pěti strategickým prioritám udržitelnosti zahrnuje:

Lesnictví

  • 99,9% papíru vyrobeného a pořízeného pro naše obalová řešení je nyní certifikováno Spotřebitelským řetězcem FSC®, PEFC™ nebo SFI™

Změna klimatu

  • snížení emisí oxidu uhličitého o 22,6% na tunu vyrobeného papíru od roku 2005

Voda

  • 29% snížení organického obsahu vody (‘COD’) vráceného do životního prostředí z papíren a kartonážek od roku 2005

Odpad

  • 13,8% snížení odpadu ukládaného na skládkách z papíren a kartonážek od roku 2013

Lidé

  • dynamické navázání na průzkum zapojení zaměstnanců MyVoice s více než 1000 praktických kroků

  • více než 4 miliony € na sociální investice do projektů místních samospráv v roce 2015