Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

O nás

Smurfit Kappa v České republice Vám dodává ze 4 kartonážek a 1 papírny, netradiční obalová řešení kompletujeme v naší nové kolínské pobočce. Nabízíme vám kompletní produktové portfolio, kvalitní servis a poradenství. Naše výrobky jsou 100% obnovitelné a zlepšují ekologickou stopu našich zákazníků.

KONTAKTY / Najděte nás

Nejnovější zprávy

Více zpráv

Kariéra ve Smurfit Kappa


Ať už jste student, absolvent nebo zkušený profesionál - rozšiřte svůj obzor, pracujte s námi.

Buďte naší součástí!

Zjistěte více o kariéře u nás

Potravinářské balení

Dodáváme obaly s neotřelým designem zajišťující maximální ochranu a splňující nejvyšší kritéria pro hygienu potravin.

Čtěte více o balení potravin

Odpovědnost k okolí: Náš přístup

Udržitelný rozvoj našeho podniku vyžaduje zodpovědný přístup ke společenským a obchodním otázkám i k tématům v souvislosti se životním prostředím.

Přečtěte si více o našem přístupu

Marketing na regálu: máte ho pod kontrolou?

I přes skutečnost, že zákazníci činí 76% rozhodnutí o nákupu přímo v obchodu, se značkám nedaří využívat tu velkou marketingovou příležitost, kterou představují obaly pro regálový prodej, jako způsob pro ovlivňování chování zákazníka.

Prohlédněte si bílou knihu