Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa získala v roce 2013 dvě mezinárodní ocenění PPI

​16. prosince, 2013 

Za svůj závazek vůči udržitelnosti byla na slavnostním udělování cen PPI, které se konalo 11. prosince v Dubaji, společnosti Smurfit Kappa udělena ocenění Bio-strategie roku a Papírenský manažer roku.

Tato dvě ocenění posilují globální pozici skupiny jakožto vedoucího hráče v sektoru papírových obalů a znovu ukazují neselhávající úsilí společnosti o dokonalost.

Gary McGann, generální ředitel skupiny, se vyjádřil: „Tyto dvě ceny demonstrují závazek společnosti Smurfit Kappa dodávat svým zákazníkům udržitelná řešení papírových obalů, zatímco projevujeme respekt vůči komunitám, ve kterých svou činnost provozujeme, a vůči širšímu prostředí.“

Ocenění PPI Awards byla zahájena v roce 2009 a jsou jedinými globálními oceněními, která mají vyjádřit uznání za úspěchy společností, papíren a jednotlivců v odvětví celulózy, papíru a balení.  

 

Papírenský manažer roku – Jo Cox, Roermond Papier, Nizozemsko

Společnost Smurfit Kappa Roermond Papier je v rámci skupiny největší papírnou s recyklovanou lepenkou a jednou z největších v Evropě. Pod vedením Jo Coxe se rozvinula v papírnu s pevnými hodnotami, vynikajícím výkonem a obětavými zaměstnanci, kteří mají touhu vytvářet vysoce kvalitní a udržitelné produkty. Důkaz úspěchu můžeme vidět v pokračujícím výrobním růstu papírny, silném provozním výkonu a uznání zákazníků jakožto dodavatele udržitelných papírových obalů.


Bio-strategie roku – Roermond, Nizozemsko

Společnost Smurfit Kappa Roermond Papier byla oceněna za vyvinutí účinné strategie udržitelnosti, když vytvořila hodnotná řešení pro téměř všechny proudy vadných výrobků. Papírna vytváří hodnotu pomocí jedinečného procesu, kdy se její hořlavé zmetky konvertují na asi 15 000 tun vysoce výhřevného granulátu (bio) paliva (Rofire®), což vede k významným úsporám v ročních emisích CO2 fosilních paliv.   V současné době je 99,5 % suroviny papíren přeměněno na hodnotné a využitelné produkty a aplikace.

Společnost Smurfit Kappa získala v roce 2013 dvě mezinárodní ocenění PPI