Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Inovace

Náš přístup k inovaci se zcela řídí potřebami trhu a zaměřujeme se přitom na řešení problémů.

Náš proces inovace začíná pochopením trhu, ať se jedná o vývoj výrobků, zlepšování postupů nebo optimalizaci a zefektivnění účinnosti dodavatelsko-odběratelských vztahů.

Jak inovujeme

Inovace je hnacím motorem našeho podnikání. Závisí na tvorbě nových myšlenek, které přicházejí díky nadšení a kreativitě našich lidí.

Čtěte více

Hlavní vývoj

Díky inovativním produktům, důmyslným technologiím, kvalitnímu materiálu a řadě služeb jsme stále jedním z vedoucích hráčů v oboru papírových obalů.

 

Čtěte více

Inovační centra

Vlastníme nejmodernější vybavení pro testování papíru a obalů, jsme oceňováníi a naše rozsáhlá inovativní síť nám umožňuje být neustále kreativní a sdílet nápady. 

Zjistěte více

Co je za vytvořením obalu

S unikátní tvorbou z vlnité lepenky, našimi vlastními experty a četnými oceněními na našem kontě jsme více než jen  obalová společnost.

Čtěte více