Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Řidič VZV

Smurfit Kappa Czech s.r.o., závod Žebrák

Náplň práce

  • práce ve skladu ve výrobní společnosti
  • přeprava materiálu
  • zaskladňování a vyskladňování

Požadujeme/hledáme

  • řidičský průkaz sk. B
  • platný průkaz VZV (alespoň 2 roky praxe)
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • pracovitost
  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího rozvoje a růstu
  • zaměstnanecké benefity, příspěvek do PF/ŽP, příspěvek na dopravu a stravování
  • týden dovolené navíc
V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: personalni@smurfitkappa.cz