Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Human Resources Business Partner

Smurfit Kappa Czech s.r.o., závod Žebrák

Nabídka

  • jedná se o náhradu za mateřskou/rodičovskou dovolenou
  • smlouva bude na 1 rok s možností prodloužení
  • kandidát/ka bude skutečným HR partnerem vedení progresivní, nadnárodní společnosti
  • bude zodpovědný/á za celý HR proces, bude realizovat, ale také spoluvytvářet koncepci
  • bude mít prostor pro seberealizaci, ale také pro svůj rozvoj
  • pokud bude kandidát úspěšný, je možný postup v rámci organizace SKG

Náplň práce

Rozvíjí a realizuje náborovou strategii společnosti

  • marketing SKG jako značky
  • vyhledávání kandidátů a spoluúčast na výběru
  • rozvoj procesu náborování (interní/externí)

Je odpovědný/á za operativní evidenci HR

  • kontrola stavu zaměstnanců, kontrola mzdových nákladů
  • podklady pro zpracovaní mezd a reporting
  • správa a rozvoj docházkového systému

Připravuje a realizuje koncepci HR společnosti

  • příprava a realizace mzdové a benefitové politiky
  • příprava a realizace hodnocení zaměstnanců
  • příprava a realizace vzdělávání a rozvoje zaměstnanců

Účastní se a implementuje v lokální firmě aktivity skupiny SKG

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, praxe personalisty min. 3 roky (znalost personálních procesů podmínkou)
  • strukturovaná, aktivní a komunikativní osobnost, nebojí se přijít s vlastním návrhem
  • komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)

Nabízíme

  • zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • vysoké nároky, ale také otevřenost, zábavu a tým bez politik
  • možnost seberealizace, osobní i profesní rozvoj nebo kariéru
  • odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké výhody
  • týden dovolené navíc
Pro více informací kontaktujte, prosím, personální oddělení: personalni@smurfitkappa.cz