Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Account Manager

Smurfit Kappa Czech s.r.o., závod Žebrák

Náš základní prodejní přístup je VALUE SELLING a v rámci tohoto hledáme kolegy s následující náplní práce.

Náplň práce

Získává nové zákazníky v oblasti nad 1 mil. Kč ročně (40%)

  • získává nové klienty, ale převážně ne cenou
  • zákazníka kvalifikuje, poté nabízí unikátní řešení uspokojující potřeby klienta (Value Selling)
  • úzce spolupracuje s dalšími odděleními zákazníka (marketing, výroba, logistika)
  • lidé jsou rádi, když ho vidí

Stará se o stávající zákazníky, neztrácí je a roste s nimi (40%)

  • je spolehlivý a organizovaný, splní, co slíbí
  • svou dobrou službou si vytváří možnosti pro zvýšení prodejního podílu u zákazníka

Komunikuje s firmou (20%)

  • vede projekty po firmě a aktivně participuje na jejich realizaci
  • podílí se na rozvoji strategie obchodu ve svém regionu
  • komunikuje s vedením firmy
  • vede evidenci svých aktivit
  • pravidelně aktualizuje informace o trhu a konkurenci

Požadujeme

  • proaktivní, otevřený člověk, dobrý komunikátor
  • má určité technické povědomí
  • nebojí se cestovat, efektivně a dobře pracuje s časem, umí prioritizovat
  • obchodní praxe min. 3 roky nebo praxe u zákazníka v obalové problematice 5 let
  • angličtina slovem, písmem
  • platný ŘP sk.B

Nabízíme

  • zázemí úspěšné mezinárodní firmy
  • vysoké nároky, ale také otevřenost, zábavu a tým bez politik
  • možnost seberealizace, osobní i profesní rozvoj nebo kariéru
  • odpovídající finanční ohodnocení, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké výhody
  • týden dovolené navíc
Pro více informací kontaktujte, prosím, personální oddělení: personalni@smurfitkappa.cz