Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Account Manager

Smurfit Kappa Czech s.r.o., závod Žimrovice

Klíčovou rolí Account Managera je identifikovat a aktivně rozvíjet stávající i nové obchodní příležitosti vedoucí k dlouhodobé úspěšné spolupráci.

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových B2B zákazníků a obchodních příležitostí
  • rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
  • naplňování prodejní strategie a cílů ve svěřeném regionu
  • profesionální reprezentace společnosti Smurfit Kappa, odborné poradenství zákazníkům
  • vyhodnocování prodejních ukazatelů, analýzy, reporting

Požadavky

  • orientace na zákazníka a výsledek, profesionální vystupování a komunikace
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilita, cílevědomost, samostatnost
  • VŠ vzdělání výhodou, nejlépe obchod, marketing, ekonomie
  • plynulá angličtina, min. úroveň B2
  • pokročilá uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk. B (ochota cestovat)
  • praxe na srovnatelné pozici výhodou

Nabízíme

Zajímavou práci v multikulturním prostředí silné úspěšné a stabilní společnosti s motivujícím systémem odměňování a zaměstnaneckých výhod, možnost dalšího rozvoje, příjemné pracovní prostředí a kolektiv.

Zájemci splňující požadavky se mohou hlásit a více informací získáte na miriam.karli@smurfitkappa.cz