Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Recyklace

 Celosvětový zpracovatel recyklovaného papíru a lepenky se širokou škálou služeb v oblasti recyklace a sběru

Ve 15 zemích každoročně zpracováváme přibližně 6,8 milionů tun recyklovaného papíru. Naše integrovaná struktura a přístup uzavřeného okruhu zaručují zodpovědnou, efektivní a spolehlivou recyklaci vašeho papíru a lepenky.

Naše recyklace

Nakupujeme a regenerujeme papír a lepenku jak od soukromých, tak veřejných organizací a vyvíjíme řešení recyklace, která splňují vaše přesné požadavky.

Více o recyklaci

Standardy kvality

Jasně definujeme standardy kvality a podporujeme seznam standardních druhů recyklovaného papíru a lepenky Konfederace evropského papírenského průmyslu (CEPI).

Čtěte více o standardech kvality

Uzavřený kruh recyklace

Veškerý papír a lepenka mohou být do 14 dnů sebrány, vyčištěny, opětovně zpracovány a předělány zpět na papír. Tím je demonstrován přístup opravdu uzavřeného okruhu.

Zjistěte více

Spolehlivá a odpovědná recyklace

Jako integrovaný výrobce papírových obalů poskytujeme jak dodavatelům, tak zákazníkům spolehlivý, dlouhodobě udržitelný a garantovaný trh pro recyklovaný papír a lepenku.

Zjistěte více